SIA OPENSPACE ARCHITECTS ir sertificēta arhitekta KASPARA BRAMAŅA arhitektu birojs, kas piedāvā individuāli izstrādātus projektus no idejas līdz projekta realizācijai.

OPENSPACE ARCHITECTS dibinātājs KASPARS BRAMANIS darbojas kā arhitekts jau vairāk nekā 15 gadus. Jau studiju laikā saņēmis prestižo Boles stipendiju un savu pieredzi papildinājis Spānijā, Valensijas Politehniskajā Universitātē Arhitektūras fakultātē. Darbošanās gaitā uzvarējis vairākos konkursos un saņēmis atzinības apliecinājumus no arhitektūras autoritātēm Latvijā.

Arhitektu birojs OPENSPACE ARCHITECTS piedāvā daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku, sabiedrisko un biroju ēku, rūpniecības un noliktavu ēku kā arī citus visa veida projektus – jaunbūves, rekonstrukcijas un renovācijas projektus, esošu būvju legalizācijas projektus, skaņošanu būvvaldēs, autoruzraudzību būvdarbu gaitā utml. Projektu izstrāde vienmēr notiek ciešā sadarbībā gan ar pasūtītāju (respektējot viņa vēlmes un vajadzības), gan ar augsti kvalificētiem inženieriem, konstruktoriem un ainavu arhitektiem, tai pat laikā nodrošinot ātrus izpildes termiņus un pieņemamas izmaksas.

OPENSPACE ARCHITECTS prioritāte – kvalitatīvi un personīgi projekti, kas iedzīvojas apkārtējā vidē un kalpo cilvēkam.            

+37126100340


„Architecture is to make us know and remember who we are.” 
                                                                          (Sir Geoffrey Jellicoe)